piątek, 23 grudnia 2016

Christmas TimeHej kochani! W końcu wracam do Was po dłuższej nieobecności. W ostatnim czasie odniosłam wrażenie, że wszystko stało mi na przekór. Głównie mam na myśli bloga.
Obecnie w tygodniu mam wolną tak naprawdę tylko niedziele, więc to jedyna okazja na zrobienie zdjęć. Niestety albo pogoda ze mną nie współpracuje, albo nie ma kto tych zdjęć mi zrobić. Tym bardziej teraz, przed świętami. Wszyscy zajęci przygotowaniami. Nie ukrywam, że miałam straszne wyrzuty sumienia zostawiając bloga na tak długo nieaktywnego. Na szczęście w końcu, w przerwie miedzy robieniem ciasta, a pakowaniem ostatnich prezentów, udało mi się przerobić zdjęcia, które zrobiłam dzisiaj rano, przy pieczeniu pierniczków z siostrą. W tym roku wyjątkowo czekałam, a wręcz odliczam do świąt. W przeciwieństwie do poprzednich lat, mam mnóstwo chęci i energii na pomoc w przygotowaniach czy świątecznych zakupach. Już nie pamiętam kiedy ozdabianie domu w świąteczne ozdoby i ubieranie choinki sprawiło mi tyle radości. Ciężko uwierzyć, że wigilia już jutro! Zanim się obejrzymy nadejdzie nowy rok. Wykorzystajmy ten wolny czas jak najlepiej. Oderwijmy się od codzienności i spędźmy ten czas z najbliższymi.  A u Was jak ze świątecznymi przygotowaniami? Może ktoś z Was razem ze mną odliczał do świąt? 


Chciałabym Wam życzyć wesołych i spokojnych świąt. Dużo zdrowia, miłości i radości z życia. Niech rok 2017 będzie Waszym rokiem! Spełnienia wszystkich marzeń. Mam nadzieję, że spędzicie te święta je w miłym gronie i przyjemnej atmosferze. 


14 komentarzy:


 1. Mnóstwa prezentów pod zieloną choinką,
  pyszności na wigilijnym stole,
  wspaniałej rodzinnej atmosfery,
  wypełnionej melodią staropolskich kolęd,
  a także wystrzałowego, bąbelkowego Sylwestra
  i spełnienia marzeń w Nowym Roku!
  KLAUDENCJA.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 2. Wyglądają smakowicie :) Wesołych świąt :)
  http://malwinabeczek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Wyglądają przepysznie :)
  Wesołych Świąt i Udanego Sylwestra :)
  MÓJ BLOG - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 4. Wyglądają pysznie, ja również coś wczoraj piekłam z siostrą :)
  Wesołych Świąt x

  MÓJ BLOG

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam święta, a czas spędzony z całą rodziną w kuchni w trakcie przygotowań to sama przyjemność ;)

  MÓJ BLOG
  MÓJ KANAŁ NA YT

  OdpowiedzUsuń
 6. Przede wszystkim wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku! + powodzenia w dalszym blogowaniu, bo czytam cię od dawna i na prawdę kibicuję

  Last dream by me *klik*

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale śliczne zdjęcia! *o*
  pooositivee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Kochana! Chciałabym Ci życzyć wszystkiego najwspanialszego na święta - dużo zdrowia, szczęścia, uśmiechu, samych sukcesów i spełnienia marzeń! Mam nadzieję, że spędzisz te święta we wspaniałej, radosnej atmosferze w gronie najbliższych Ci osób!

  ALEXANDRAK-BLOG.BLOGSPOT.COM  OdpowiedzUsuń
 9. Święta minęły za szybko :(
  Szczęśliwego Nowego Roku!! :)
  Mój blog - Klik

  OdpowiedzUsuń
 10. Wyglądają przepysznie! Mi nigdy nie wychodzą :D

  OdpowiedzUsuń