poniedziałek, 2 stycznia 2017

Happy New Year!


Witam wszystkich w nowym roku! 

Nowy rok, czyli okres podsumowań, postanowień i decyzji.
Kilka godzin temu po długiej i męczącej podróży pociągiem wróciłam do domu. W tym roku miałam okazję spędzić sylwestra u Oli w Warszawie. Było to nasz pierwsze spotkanie i jeszcze kilka dni temu nie powiedziałabym, że tyle zmieni w moim życiu. Cały ten wyjazd był czymś spontanicznym, ponieważ bilety na pociąg kupiłam dwa dni przed wyjazdem. Tuż przed rozpoczęciem nowego roku, każda z nas postanowiła podsumować rok 2016. Z racji, że od razu załapałyśmy wspólny język i rozmawiało nam się naprawdę świetnie, trwało to prawie całą noc, haha. Myślę, że nie tylko do mojego życia ta rozmowa wiele wniosła. Uświadomiła mi naprawdę wiele rzeczy. Rok 2016 nie wspominam za dobrze. Niestety w pamięci utkwiło więcej tych złych i przykrych chwil. W tym roku chciałabym to zmienić. Chcę dążyć do wyznaczonych sobie celów, spełniać marzenia i korzystać z życia w 100%. Zazwyczaj rok się kończył, nowy zaczynał a ja nic nie zmieniałam. Żyłam dalej. W tym roku moje podejście jest zupełnie inne! Pierwszy styczeń potraktowałam jako czystą kartkę, która rozpoczęła nowy rozdział w moim życiu.
Jeszcze chyba nigdy nie rozpoczęłam roku z takim optymizmem i uśmiechem. Ola zmobilizowała mnie również do napisania po raz pierwszy swoich postanowień. Do tej pory, były to jedynie swobodne myśli. Tym razem wszystko jest zanotowane i zrobię wszystko, żeby je wszystkie spełnić. ;)
Cieszę się, że pierwsze dwa dni minęły mi tak cudownie w towarzystwie niesamowitej osoby. 

Myślę, że właśnie teraz jest odpowiedni moment na zadanie sobie kilku pytań. Czy jesteśmy szczęśliwi i kto nam to szczęście daje? No bo kiedy jak nie teraz? Pamiętajcie, to Wasze życie i to wy decydujecie jak ono będzie wyglądało.


Szczęśliwego roku kochani! 

13 komentarzy:

 1. Ale super, że się spotkałyście! Po cichu liczę, że i my się w tym roku zobaczymy, buziaki słońce :*

  OdpowiedzUsuń
 2. By był jak najlepszy :) Przede wszystkim zdrowy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jejku, ale cudownie, że się spotkałyście ! To musiał być naprawdę najlepszy sylwester, oby 2017 przyniósł jeszcze więcej radości.
  http://zaczytanaaax.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Super, że się spotkałyście :)
  Szczęścia w tym Nowym Roku Ci życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oo muszę się znów wybrać do Warszawy, świetne miasto :) Na razie mam jednak tylko w styczniu zaplanowaną podróż do Wrocławia :D
  Pozdrawiam i oby ten rok też był cudowny!
  http://deliciousfood98.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Super post! Fajne spotkanie :) Powodzenia w 2017 roku!

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajne są takie spotkania z ludźmi poznanych przez Internet. Sama doświadczyłam tego i domyślam się jakie uczucia Ci towarzyszyły :) nenxa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten rok na pewno będzie lepszy niż każdy inny i niezapomniany ! <3

  /Wierna fanka - Durło ♥

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajnie, że się spotkałyście.Też bym chciała się wybrać do Warszawy :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja jadę w maju do Wawy :)

  londonkidx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Warszawa wydaje się taka piękna! Mam nadzieję , że będę miała okazję ją kiedyś zwiedzić i bardzo faje spotkanie , fajnie jest jak ktoś pozna się przez internet i spotka się z tą osobą na żywo :)
  Pozdrawiam i zapraszam http://xgabisxworlds.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń