czwartek, 18 grudnia 2014

Christmas time

Święta.. Dla jednych to tylko słowo, dla innych wręcz przeciwnie.. Co mam na myśli? Teraz wszyscy o nich rozmawiamy. Niektórzy mówią, że nie mogą się już ich doczekać, ponieważ uwielbiają tą świąteczną atmosferę. Ozdobione centra handlowe, ulice, domy, robienie i dostawanie prezentów, coś niesamowitego. Inni natomiast mówią, że dla nich świąt
mogłoby nie być. Zapytałam ich, dlaczego? Uważają, że są one sztuczne. Moim zdaniem to wszystko zależy od nas i osób z którymi je spędzamy. Jeżeli stworzymy miłą atmosferę to dlaczego okres świąteczny miałby być nieprzyjemny? Nie każdy oczywiście musi je uwielbiać, ale po co od razu mówić, że mogłoby nie istnieć. To naprawdę wspaniały okres, który trzeba jak najlepiej wykorzystać.
Ja osobiście uwielbiam święta. Może dlatego że, spotykamy się całą rodziną i mamy czas tylko dla siebie? Chociaż te kilka dni w roku możemy wszyscy na spokojnie usiąść przy jednym stole, zjeść wspólnie śniadanie, obiad oraz kolacje. 


Poza tym uwielbiam te wszystkie świąteczne ozdoby, zapach mandarynek, cynamonu i pierniczków. Kocham dosłownie wszystko co jest z nimi związane. 


Nie wiem jak u was, ale u mnie w domu mamy kilka świątecznych tradycji, bez których się nie obejdzie!


Po pierwsze, w każde święta nie tylko my je czujemy, ale nasz domek również. Dla mnie osobiście jego ozdabianie to największa frajda, dlatego zawsze jak się do niego wchodzi to trudno nie poczuć świąt, a co dopiero o nich zapomnieć!

Nie obejdzie się też bez pieczenia ciastek! Nie wyobrażam sobie, że miałoby ich zabraknąć na wigilijnym stole. Zawsze z rodzeństwem je pieczemy, a potem ozdabiamy!
To dla nas naprawdę super zabawa i mile spędzony czas.

A wy w swoim domu macie jakieś świąteczne tradycje? Co wam się najbardziej kojarzy ze świętami?

3 komentarze:

 1. Świetne zdjęcia i mądry tekst, co się naprawdę rzadko przytrafia. Będę tu wpadać częściej, pozdrawiam ❤ /localdems

  OdpowiedzUsuń
 2. Pychotki *o*
  Dziękuję bardzo! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zjadłabym je xD takie pyszne muszą być. Tylko problem w tym, ze... Nie lubię pierników 😂

  OdpowiedzUsuń