niedziela, 4 stycznia 2015

Hello New Year!

Na początku chciałabym was przeprosić, że mnie tutaj tyle czasu nie było.
Najpierw okres świąteczny, który poświęciłam w stu procentach rodzinie. Teraz w wolne dni chciałam odpocząć. W końcu obudzić się dobrowolnie, a nie o 6 rano przez mamę, czy też budzik.
Bywały dni kiedy cały dzień leżałam w łóżku, w piżamie nic nie robiąc. Właśnie tego było mi trzeba.

Wracając do tematu bloga. Nadszedł nowy rok, który niesie ze sobą nowe szanse, możliwości, a także czas na poprawienie swoich błędów. Pamiętajcie, że każdy dzień trzeba wykorzystać jak najlepiej. Jeżeli w waszym życiu są osoby, na których wam bardzo zależy i je kochacie to codziennie im o tym przypominajcie. To naprawdę ważne!
Nigdy wcześniej z nadchodzącym rokiem nie wyznaczyłam sobie postanowień, ponieważ nie wierzyłam, że jestem w stanie je zrealizować, jednak w tym roku mam zamiar spróbować.

Po pierwsze chciałabym poważnie wziąć się za bloga.
Zawsze chciałam spróbować czegoś nowego. Postaram się systematyczne dodawać posty. Dzielić się z wami swoimi radami i przemyśleniami. Mam nadzieję, że się odnajdę. Im więcej czytelników jest ze mną tym większą mam motywacje i chęć dodawania nowych postów! Byłbym naprawdę szczęśliwa, gdyby z nowym rokiem przybyło mi wielu nowych, wiernych czytelników!

Po drugie chciałabym ograniczyć facebooka, twittera, instagrama i inne portale. Ograniczyć internet.
Wołałam leżeć i czytać co się dzieje w świecie internetowym, niż wyjść na świeże powietrze i spotkać się z przyjaciółmi. Chciałabym to zmienić i zacząć aktywnie spędzać swój wolny czas. Wykorzystać każdą godzinę jak najlepiej!


Poza tym oczywiście będę spełniać swoje marzenia! Robić wszystko w kierunku spełnienia chociaż małej części. Mam zamiar wykorzystać w pełni każdy nowy dzień. Dbać o przyjaciół i rodzinę. Dążyć do tego, żeby być szczęśliwym oraz uszczęśliwiać wszystkich, którzy są przy mnie!
A wy macie jakieś postanowienia noworoczne?3 komentarze:

  1. ja zazwyczaj nie mam ale w tym roku to tylko jedno :)
    nones-blog.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń